![Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 [Core i7] [ІДЕАЛ] [Нова АКБ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1904854791_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 [Core i7] [ІДЕАЛ] [Нова АКБ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1904854796_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 [Core i7] [ІДЕАЛ] [Нова АКБ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1904854797_w455_h430_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 [Core i7] [ІДЕАЛ] [Нова АКБ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1904854795_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 [Core i7] [ІДЕАЛ] [Нова АКБ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1904854792_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Lenovo Thinkpad L540 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 4600M - 2.90 - 3.60 GHz/ Intel HD 4600 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан. Якісна збірка
- Відповідає вимогам та стандартам міністерства оборони США MIL-SPEC
- Корпус захищений від попадань пилу, піску, вологи
- Вага 2.3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу!
- Вологозахисна клавіатура
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Web Камера 720p, технологія відслідковування обличь, можливість роботи в умовах низького освітлення
- Шумопонижаючі мікрофони
- Стереодинаміки Dolby® Advanced Audio
- DWD Rom
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 4600M - 2.90 - 3.60 GHz/ Intel HD 4600 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан. Якісна збірка
- Відповідає вимогам та стандартам міністерства оборони США MIL-SPEC
- Корпус захищений від попадань пилу, піску, вологи
- Вага 2.3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу!
- Вологозахисна клавіатура
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Web Камера 720p, технологія відслідковування обличь, можливість роботи в умовах низького освітлення
- Шумопонижаючі мікрофони
- Стереодинаміки Dolby® Advanced Audio
- DWD Rom
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.9 МГц |
| Модель процесора | 4600M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ноутбук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Графічний чіпсет | Intel HD 4600 |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Ціна: 7 899 ₴

