![Ноутбук Dell Latitude E6430 [Core i7 -8 ЯДЕР] [NVIDIA] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2407352532_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6430 [Core i7 -8 ЯДЕР] [NVIDIA] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2407352534_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6430 [Core i7 -8 ЯДЕР] [NVIDIA] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2407352551_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6430 [Core i7 -8 ЯДЕР] [NVIDIA] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2407352535_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6430 [Core i7 -8 ЯДЕР] [NVIDIA] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2407352537_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Ноутбук Dell Latitude E6430 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 3740QM - 2.70 - 3.70 GHz/ Intel HD 4000/
Nvidia NVS 5200M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний Cтан
- Металевий корпус [Алюміній Магній Цинк]
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення HD
- Потужний процесор. 4 ЯДРА 8 ПОТОКІВ
- Дискретна графіка від NVIDIA із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Робоча батерея. Автономність в районі 3 годин
- Є місце для апгрейду RAM
- Web камера
- HDMI
- DWD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.7 МГц |
| Модель процессора | 3740QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA NVS 5200M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 6 750 ₴

