![Ноутбук Dell Latitude E5590 [Core i5 8G QUAD] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2834295556_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5590 [Core i5 8G QUAD] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2834295554_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5590 [Core i5 8G QUAD] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2834295559_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5590 [Core i5 8G QUAD] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2834295555_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5590 [Core i5 8G QUAD] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2834295538_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E5590 з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 8250U - 1.60 - 3.40 GHz/ Intel UHD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 1.88 кг
- Нереальна картинка. Матовий антибліковий IPS дисплей
- Розширення FULL HD [1920x1080]
- Продуктивний 4 ЯДЕРНИЙ 8 ПОТОЧНИЙ Процесор
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом до 10 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Швидкий m2 SSD диск від Toshiba
- Є вільний слот для апгрейду RAM
- Web Камера
- VGA
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- LAN
- 3 USB 3.0
- 1 Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 8250U - 1.60 - 3.40 GHz/ Intel UHD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 1.88 кг
- Нереальна картинка. Матовий антибліковий IPS дисплей
- Розширення FULL HD [1920x1080]
- Продуктивний 4 ЯДЕРНИЙ 8 ПОТОЧНИЙ Процесор
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом до 10 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Швидкий m2 SSD диск від Toshiba
- Є вільний слот для апгрейду RAM
- Web Камера
- VGA
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- LAN
- 3 USB 3.0
- 1 Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1.6 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 8250U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Металлический корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 8 Gb |
| Накопичувач | SSD |
- Цена: 18 300 ₴

