![Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 [i7 MQ] 2K IPS [NVIDIA-2GB] SSD Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2834189546_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 [i7 MQ] 2K IPS [NVIDIA-2GB] SSD Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2834189562_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 [i7 MQ] 2K IPS [NVIDIA-2GB] SSD Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2834189621_w455_h430_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 [i7 MQ] 2K IPS [NVIDIA-2GB] SSD Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2834189553_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 [i7 MQ] 2K IPS [NVIDIA-2GB] SSD Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2834189544_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Lenovo Thinkpad W541 з Європи
15,6*/ Intel Core i7 - 4810MQ - 2.80 GHz - 3.80 GHz/
Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K2100M - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB
- Гарний косметичний стан [стильний строгий]
- Надійний корпус [Карбонове волокно з додаванням магнію]
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.5 кг
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення 2K [2880 x 1620]
- Дискретна графіка від NVIDIA із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- УСИЛЕНА батерея із мінімальним зносом
- Низький рівень шуму
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- Web-камера
- Bluetooth
- VGA
- Display Port
- DWD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
!!! Якшо Вам потрібна потужна і водночас легка робоча станція - то це саме той варіант !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка у подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, всі протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подалі обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i7 - 4810MQ - 2.80 GHz - 3.80 GHz/
Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K2100M - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB
- Гарний косметичний стан [стильний строгий]
- Надійний корпус [Карбонове волокно з додаванням магнію]
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.5 кг
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення 2K [2880 x 1620]
- Дискретна графіка від NVIDIA із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- УСИЛЕНА батерея із мінімальним зносом
- Низький рівень шуму
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- Web-камера
- Bluetooth
- VGA
- Display Port
- DWD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
!!! Якшо Вам потрібна потужна і водночас легка робоча станція - то це саме той варіант !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка у подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, всі протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подалі обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.8 МГц |
| Модель процессора | 4810MQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K2000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 240 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 2K |
- Цена: 13 900 ₴

