![Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 [Corei5] [FULL HD IPS] SSD Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2834121857_w227_h209_ultrabuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 [Corei5] [FULL HD IPS] SSD Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2834121858_w227_h209_ultrabuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 [Corei5] [FULL HD IPS] SSD Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2834121875_w455_h430_ultrabuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 [Corei5] [FULL HD IPS] SSD Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2834121860_w217_h209_ultrabuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 [Corei5] [FULL HD IPS] SSD Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2834121856_w217_h209_ultrabuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук Lenovo Thinkpad T560 з Європи
15,6*/ Intel Core i5 - 6300U - 2.40 - 3.00 GHz/ Intel HD 520 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Гарний косметичний стан
- Корпус із армованого стіклопластика
- Легко і надійно. Вага 2.25 кг
- Відкривається на 180 градусів. Міцні петлі
- Крута картинка. Матовий антибліковий IPS дисплей.
- Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відмінна автономність. Дві батереї із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Низькі температури та рівень шуму
- Класний звук - Dolby Advanced Audio
- Web камера
- Bluetooth
- 3 USB 3.0
- Card Reader
- LAN
- HDMI
- mini Display Port
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i5 - 6300U - 2.40 - 3.00 GHz/ Intel HD 520 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Гарний косметичний стан
- Корпус із армованого стіклопластика
- Легко і надійно. Вага 2.25 кг
- Відкривається на 180 градусів. Міцні петлі
- Крута картинка. Матовий антибліковий IPS дисплей.
- Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відмінна автономність. Дві батереї із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Низькі температури та рівень шуму
- Класний звук - Dolby Advanced Audio
- Web камера
- Bluetooth
- 3 USB 3.0
- Card Reader
- LAN
- HDMI
- mini Display Port
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.25 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 6300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | SSD |
- Цена: 12 800 ₴

