![Ноутбук HP Probook 450 G4 [Core i7-7gen] [FULL] [SSD] R8 Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2834094005_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450 G4 [Core i7-7gen] [FULL] [SSD] R8 Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2834094009_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450 G4 [Core i7-7gen] [FULL] [SSD] R8 Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2834094010_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450 G4 [Core i7-7gen] [FULL] [SSD] R8 Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2834094008_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450 G4 [Core i7-7gen] [FULL] [SSD] R8 Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2834094007_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук HP Probook 450 G4 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 7500U - 2.70 - 3.50 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB / SSD - 240 GB [new]
- Добрий косметичний стан. Присутні потертості на нижній частині корпуса
- Стильний та тонкий корпуc. Вага 2 кг
- Робоче місце із Алюмінія корпус із якісного пластику
- Відмінна якість збірки
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Відмінна автономність. Від 4 годин
- Легкий доступ до компонентів RAM SSD
- Сканер відбитка пальця
- Web-камера 720p
- Bluetooth 4.2
- DWD Rom
- Card Reader
- VGA
- HDMI
- LAN
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
- 1 USB Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, всі протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подалі обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 7500U - 2.70 - 3.50 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB / SSD - 240 GB [new]
- Добрий косметичний стан. Присутні потертості на нижній частині корпуса
- Стильний та тонкий корпуc. Вага 2 кг
- Робоче місце із Алюмінія корпус із якісного пластику
- Відмінна якість збірки
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Відмінна автономність. Від 4 годин
- Легкий доступ до компонентів RAM SSD
- Сканер відбитка пальця
- Web-камера 720p
- Bluetooth 4.2
- DWD Rom
- Card Reader
- VGA
- HDMI
- LAN
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
- 1 USB Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, всі протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подалі обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.7 МГц |
| Модель процессора | 7500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
- Цена: 12 800 ₴

