![Ультрабук Dell XPS 13 9350 [Core i5-6GEN] [RAM-8] FULL IPS [SSD-256] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2430981868_w227_h209_ultrabuk-dell-xps.jpg)
![Ультрабук Dell XPS 13 9350 [Core i5-6GEN] [RAM-8] FULL IPS [SSD-256] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2430981883_w227_h209_ultrabuk-dell-xps.jpg)
![Ультрабук Dell XPS 13 9350 [Core i5-6GEN] [RAM-8] FULL IPS [SSD-256] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2430981947_w455_h430_ultrabuk-dell-xps.jpg)
![Ультрабук Dell XPS 13 9350 [Core i5-6GEN] [RAM-8] FULL IPS [SSD-256] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2430981884_w217_h209_ultrabuk-dell-xps.jpg)
![Ультрабук Dell XPS 13 9350 [Core i5-6GEN] [RAM-8] FULL IPS [SSD-256] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2430981873_w217_h209_ultrabuk-dell-xps.jpg)
Ультрабук Dell XPS 13 9350 з Європи.
13,3/ Intel Core i5 - 6200U - 2.30 - 2.80 GHz/ Intel HD Graphics 520 - 2 GB
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Гарний Косметичний стан
- Стильний тонкий та легкий - Просто шедевр
- Розміри 11,6* з дисплеєм 13.3. без рамок
- Надійний корпус із Алюмінія та Карбона
- Найлегший, вага тільки 1.29 кг
- Нереальна картинка! Сенсорний IPS FULL HD дисплей Sharp
- Стальні петлі
- Зручна Клавіатура із Підсвіткою. Робоче місце із вуглецевого волокна з покриттям Soft Touch
- Нереальна автономність. До 10 годин роботи від батереї
- Якісний звук. Стереодинаміки з технологією Waves MaxxAudio Pro
- Web Камера високої чіткості 720
- Два спрямовані мікрофони
- Bluetooth 4.2
- 2 USB 3.0
- 1 USB 3.1 Type-C
- Cardreader MicroSD
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.22 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.8 МГц |
| Модель процессора | 6200U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Цена: 13 500 ₴

