![Ультрабук HP Zbook 14 G2 [Core i7] [FULL HD IPS] [RADEON] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2427852074_w227_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP Zbook 14 G2 [Core i7] [FULL HD IPS] [RADEON] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2427852077_w227_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP Zbook 14 G2 [Core i7] [FULL HD IPS] [RADEON] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2427852173_w455_h430_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP Zbook 14 G2 [Core i7] [FULL HD IPS] [RADEON] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2427852078_w217_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP Zbook 14 G2 [Core i7] [FULL HD IPS] [RADEON] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2427852073_w217_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
Ультрабук HP Zbook 14 G2 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 5500U - 2.40 - 3.00 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB [max 2GB] / Radeon R7 M260 - 1 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Ультрабук, вага 1.6 кг
- Міцний магнієвий корпус, суцільний метал
- Відповідає військовим вимогам MIL-STD 810G
- Насичена картинка. Матовий антибліковий IPS дисплей
- Розширення FULL HD [1920x1080]
- Дискретна графіка від RADEON на GDDR5 технології пам'яті Elpida на 128 шині
- SSD диск 100% життя
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Відмінна батерея. Автономність в районі 5 годин
- Є вільний слот для апгрейду RAM до 16 GB
- Сканер відбитка пальця
- Web камера 720p
- Bluetooth
- VGA
- DisplayPort
- Card Reader
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть!
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 5500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon R7 M260 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | DisplayPort |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Цена: 9 999 ₴

