![Ультрабук HP Probook 440 G3 [Core i5-6 Gen] [SSD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2425403896_w227_h209_ultrabuk-hp-probook.jpg)
![Ультрабук HP Probook 440 G3 [Core i5-6 Gen] [SSD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2425403897_w227_h209_ultrabuk-hp-probook.jpg)
![Ультрабук HP Probook 440 G3 [Core i5-6 Gen] [SSD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2425403932_w455_h430_ultrabuk-hp-probook.jpg)
![Ультрабук HP Probook 440 G3 [Core i5-6 Gen] [SSD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2425403895_w217_h209_ultrabuk-hp-probook.jpg)
![Ультрабук HP Probook 440 G3 [Core i5-6 Gen] [SSD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2425403892_w217_h209_ultrabuk-hp-probook.jpg)
Ультрабук HP Probook 440 G3 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 6200U - 2.30 - 2.80 GHz/Intel HD 520 - 2 GB/
RAM - 4 GB DDR4 / SSD - 128 GB [m2 new]
- Косметичний стан Нового
- Ультрабук, вага 1.67 кг
- Стильний та тонкий корпус із сплаву Алюмінія та Магнія
- Відмінна якість збірки
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура
- Відмінна автономність. Від 4 годин
- Web камера 720p
- Bluetooth 4.2
- Card Reader
- VGA
- HDMI
- LAN
- 2 USB 3.0
- 1 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.67 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 6200U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
- Цена: 6 900 ₴

