![Ігровий Dell Inspiron 7559 [Core i7 HQ] NVIDIA GTX 960M-4GB IPS Куліша, фото 2](https://images.prom.ua/2425396698_w227_h209_igrovij-dell-inspiron.jpg)
![Ігровий Dell Inspiron 7559 [Core i7 HQ] NVIDIA GTX 960M-4GB IPS Куліша, фото 3](https://images.prom.ua/2425396697_w227_h209_igrovij-dell-inspiron.jpg)
![Ігровий Dell Inspiron 7559 [Core i7 HQ] NVIDIA GTX 960M-4GB IPS Куліша, фото 1](https://images.prom.ua/2425396739_w455_h430_igrovij-dell-inspiron.jpg)
![Ігровий Dell Inspiron 7559 [Core i7 HQ] NVIDIA GTX 960M-4GB IPS Куліша, фото 4](https://images.prom.ua/2425396709_w217_h209_igrovij-dell-inspiron.jpg)
![Ігровий Dell Inspiron 7559 [Core i7 HQ] NVIDIA GTX 960M-4GB IPS Куліша, фото 5](https://images.prom.ua/2425396714_w217_h209_igrovij-dell-inspiron.jpg)
Ігровий ноутбук Dell Inspiron 7559. Грайте сучасні ігри з комфортом.
15,6/ Intel Core i7 - 6700HQ - 2.60 - 3.50 GHz/ Intel HD 530 - 2 GB /
NVIDIA GTX 960M - 4 GB/ RAM - 8 GB/ SSHD - 1 TB [ГІБРИД]
- Косметичний стан НОВОГО
- Cтильний чорий мат із червоними вставками
- Відмінна якість збірки
- Вага 2.57 кг
- Продуктивний 4 ЯДЕРНИЙ i7 процесор із бустом до 3.50 GHz
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- 4 GB Дискретна графіка від NVIDIA на технології GDDR5 із пам'яттю Samsung на 128 шині
- Якісний звук. Технологія MaxxAudio Pro [динаміки+сабвуфер]
- Клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Відмінна Батерея
- Є вільний слот для апгрейду RAM до 16 GB
- Web Камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.57 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 6700MQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 960M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 8 Gb |
- Цена: 17 700 ₴

