![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i7] ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2422070529_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i7] ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2422070530_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i7] ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2422070568_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i7] ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2422070532_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i7] ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2422070528_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 620M - 2.67 - 3.33 GHz/ Intel HD/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB [new]
- Надійна бюджетна модель
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус лінійки Latitude
- Вага 2.63
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення [1440x900]
- Стійка до зносу клавіатура
- Робота Батереї від 2 годин
- Cardreader
- VGA
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 620M - 2.67 - 3.33 GHz/ Intel HD/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB [new]
- Надійна бюджетна модель
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус лінійки Latitude
- Вага 2.63
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення [1440x900]
- Стійка до зносу клавіатура
- Робота Батереї від 2 годин
- Cardreader
- VGA
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.63 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.67 МГц |
| Модель процессора | 620M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 8 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1440×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Водонепроницаемый корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
- Цена: 4 299 ₴

