![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2367906134_w227_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2367906133_w227_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2367906143_w455_h430_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2367906135_w217_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2367906142_w217_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний трансформер Dell Inspiron 13 5378
13,3/ Intel Core i5 - 7200U - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 Gb [Samsung]
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус. Вигинається та складається на 360градусів із дотяжкою приймаючи форму планшета
- Вага 1.7 кг
- Нереальна Картинка.Сенсорний антибліковий IPS FULL HD [1920x1080] дисплей. Висока яскравість і контрастність, широка кольорова гамма
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою підсвіткою
- Відмінна автономність. Батерея тримає від 6 годин
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по RAM DDR4 до 16 GB
- Web камера
- Bluetooth 4.2
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB 2.0
- Cardreader
- HDMI
Зарядне в комплекті.
Гравіювання клавіатури зроблено в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
13,3/ Intel Core i5 - 7200U - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 Gb [Samsung]
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус. Вигинається та складається на 360градусів із дотяжкою приймаючи форму планшета
- Вага 1.7 кг
- Нереальна Картинка.Сенсорний антибліковий IPS FULL HD [1920x1080] дисплей. Висока яскравість і контрастність, широка кольорова гамма
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою підсвіткою
- Відмінна автономність. Батерея тримає від 6 годин
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по RAM DDR4 до 16 GB
- Web камера
- Bluetooth 4.2
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB 2.0
- Cardreader
- HDMI
Зарядне в комплекті.
Гравіювання клавіатури зроблено в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Трансформер |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.5 МГц |
| Модель процессора | 7200U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | трансформер |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Цена: 10 950 ₴

