![Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи [Сore i3 - 6GEN] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2366172316_w227_h209_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи [Сore i3 - 6GEN] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2366172318_w227_h209_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи [Сore i3 - 6GEN] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2366172463_w455_h430_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи [Сore i3 - 6GEN] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2366172328_w217_h209_noutbuk-acer-aspire.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи [Сore i3 - 6GEN] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2366172317_w217_h209_noutbuk-acer-aspire.jpg)
Ноутбук Acer Aspire ES1-572 з Європи
15,6/ Intel Core i3 - 6100U - 2.30 GHz/ Intel HD 520 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Тонкий та легкий корпус
- Вага 2.1 кг
- Глянцевий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Web камера HD
- Bluetooth
- HDMI
- DWD RW
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 6100U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
- Цена: 5 499 ₴

