![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2366154878_w227_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2366154884_w227_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2366154919_w455_h430_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2366154887_w217_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2366154886_w217_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи
12,1/ Intel Core i5 - 3210M - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 160 GB
- Корпус із пластика, проте якісного. Досить міцний
- Вага 1.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Відмінна автономність
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,1/ Intel Core i5 - 3210M - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 160 GB
- Корпус із пластика, проте якісного. Досить міцний
- Вага 1.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Відмінна автономність
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fujitsu |
| Страна производитель | Япония |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.5 МГц |
| Модель процессора | 3210M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 12.1 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×800 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 160 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Сканер отпечатка пальца, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | Fujitsu |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 4 Gb |
| Накопичувач | HDD |
- Цена: 3 750 ₴

