![Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 Core i5 [2 БАТЕРЕЇ] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357405254_w227_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 Core i5 [2 БАТЕРЕЇ] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357405256_w227_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 Core i5 [2 БАТЕРЕЇ] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357405260_w455_h430_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 Core i5 [2 БАТЕРЕЇ] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357405258_w217_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 Core i5 [2 БАТЕРЕЇ] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357405257_w217_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний Ультрабук Lenovo Thinkpad T440 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 180 GB
- Гарний косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.7 кг
- Міцний корпус (вуглепластикове волокно+магнієвий сплав)
- Сенсорний дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Відмінна автономність
- ДВІ БАТЕРЕЇ всередині із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 180 GB
- Гарний косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.7 кг
- Міцний корпус (вуглепластикове волокно+магнієвий сплав)
- Сенсорний дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Відмінна автономність
- ДВІ БАТЕРЕЇ всередині із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1.9 МГц |
| Модель процессора | 4300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 180 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 6 699 ₴

