![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357249841_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357249847_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357249880_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357249846_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357249845_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Ноутбук Dell Precision M6800 з Європи [workstation]
17,3*/ Intel Core i7 - 4710MQ - 2.50 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K3100M - 4 GB/ RAM - 16 GB/ SSD - 256 GB [Samsung] mSata
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає американському військовому стандарту 810G
- Вага 3.8 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 4 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Відмінна Батерея
- SSD диск від Samsung формату mSata. Є вільне місце ще під два HDD або SSD 2.5
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду. [max 32 GB]
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD Rom
- HDMI
- VGA
- Display Port
- Cardreader
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3.5 МГц |
| Модель процессора | 4710MQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 17.3'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 12 - 16 Gb |
| Накопичувач | SSD |
- Цена: 13 850 ₴

