![Ігровий Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [FIREPRO] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357232968_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [FIREPRO] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357232971_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [FIREPRO] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357232976_w455_h430_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [FIREPRO] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357232972_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [FIREPRO] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357232973_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M4600 [Робоча Станція]
15.6*/ Intel Core i5 - 2520M - 2.50 - 3.20 GHz/
AMD FirePro 5950M - 1 GB / RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Надійний корпус. Суцільний метал. Магній і Алюміній.
- Вага 3.1 кг
- Відповідає американському військовому стандарту
- Матовий антибліковий екран. Розширення HD
- Дискретна Відеокарта із технологією GDDR5 на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Добра Батерея із невеликим зносом
- Чотири слоти під оперативну память
- DWD
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i5 - 2520M - 2.50 - 3.20 GHz/
AMD FirePro 5950M - 1 GB / RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Надійний корпус. Суцільний метал. Магній і Алюміній.
- Вага 3.1 кг
- Відповідає американському військовому стандарту
- Матовий антибліковий екран. Розширення HD
- Дискретна Відеокарта із технологією GDDR5 на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Добра Батерея із невеликим зносом
- Чотири слоти під оперативну память
- DWD
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.5 МГц |
| Модель процессора | 2520M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | ATI FirePro M5950 |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
- Цена: 6 599 ₴

