![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2276266320_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2276266330_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2276266202_w455_h430_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2276266323_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2276266324_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний Нетбук Ультрабук з Європи
13,3/ Intel Core M5 - 6Y57 - 1.10 - 2.80 GHz/ Intel HD Graphics 515 RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний тонкий та легкий дизайн
- Надійний корпус із Алюмінія
- Найлегший, вага тільки 1.24 кг
- Нереальна картинка! Сенсорний IPS 4K дисплей 3200x1800
- Стальні петлі.Відкривається на 180 градусів
- Зручна Клавіатура із двохрівневою Підсвіткою
- Безшумний немає вентилятора
- Відмінна автономність, яка досягається завдяки низькоспоживчому процесору та пасивному охолодженню. До 7 годин роботи від батереї
- Якісний звук
- Web Камера
- Bluetooth 4.2
- 1 USB 3.0
- 2 USB-Type C/ Thunderbolt 3
- Cardreader MicroSD
- MicroHDMI
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
13,3/ Intel Core M5 - 6Y57 - 1.10 - 2.80 GHz/ Intel HD Graphics 515 RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний тонкий та легкий дизайн
- Надійний корпус із Алюмінія
- Найлегший, вага тільки 1.24 кг
- Нереальна картинка! Сенсорний IPS 4K дисплей 3200x1800
- Стальні петлі.Відкривається на 180 градусів
- Зручна Клавіатура із двохрівневою Підсвіткою
- Безшумний немає вентилятора
- Відмінна автономність, яка досягається завдяки низькоспоживчому процесору та пасивному охолодженню. До 7 годин роботи від батереї
- Якісний звук
- Web Камера
- Bluetooth 4.2
- 1 USB 3.0
- 2 USB-Type C/ Thunderbolt 3
- Cardreader MicroSD
- MicroHDMI
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.24 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core M |
| Частота процессора | 1.1 МГц |
| Модель процессора | 6Y57 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 515 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | micro HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ультрабук |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 4K |
| Разрешение экрана | 3200x1800 |
- Цена: 10 500 ₴

