![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core-i7] [NVIDIA] [new SSD+АКБ] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2225005885_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core-i7] [NVIDIA] [new SSD+АКБ] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2225005884_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core-i7] [NVIDIA] [new SSD+АКБ] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2225005771_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core-i7] [NVIDIA] [new SSD+АКБ] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2225005881_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core-i7] [NVIDIA] [new SSD+АКБ] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2225005880_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E6530 з Європи
15.6*/ Intel Core i7 - 3540M - 3.00 - 3.70 GHz/ NVIDIA NVS 5200M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB [new]
- Добрий косметичний стан
- Корпус із ТРЬОХ МЕТАЛІВ [Магній, Алюміній, Цинк]
- Вага 2.84
- Відповідає військовому стандарту США - MIL-STD-810G
- Розкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- НОВИЙ SSD диск
- НОВА батерея
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- HDMI
- Card Reader
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i7 - 3540M - 3.00 - 3.70 GHz/ NVIDIA NVS 5200M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB [new]
- Добрий косметичний стан
- Корпус із ТРЬОХ МЕТАЛІВ [Магній, Алюміній, Цинк]
- Вага 2.84
- Відповідає військовому стандарту США - MIL-STD-810G
- Розкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- НОВИЙ SSD диск
- НОВА батерея
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- HDMI
- Card Reader
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.84 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3 МГц |
| Модель процессора | 3540M |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Графический чипсет | NVIDIA NVS 5200M |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 48840 |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 7 450 ₴

