![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2156015942_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2156015945_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2156015948_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2156015946_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2156015943_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи
14*/ Intel Core i3 - 4000M - 2.40 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB
[до 2 gb max] RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Корпус із Метала і пластика
- Вага 2 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу
- Прекрасне охолодження. Не шумить, не гріється
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
!!! Дана модель є також із іншою матрицею та процесорами !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i3 - 4000M - 2.40 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB
[до 2 gb max] RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Корпус із Метала і пластика
- Вага 2 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу
- Прекрасне охолодження. Не шумить, не гріється
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
!!! Дана модель є також із іншою матрицею та процесорами !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 4000M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| Графический чипсет | Intel HD 4600 |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Відеокарта | Інтегрована |
- Цена: 5 499 ₴

