![Армійський Dell Latitude E6430 ATG з Ручкою [Core i5] Метал Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2155981127_w227_h209_armijskij-dell-latitude.jpg)
![Армійський Dell Latitude E6430 ATG з Ручкою [Core i5] Метал Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2155981145_w227_h209_armijskij-dell-latitude.jpg)
![Армійський Dell Latitude E6430 ATG з Ручкою [Core i5] Метал Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2155981150_w455_h430_armijskij-dell-latitude.jpg)
![Армійський Dell Latitude E6430 ATG з Ручкою [Core i5] Метал Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2155981144_w217_h209_armijskij-dell-latitude.jpg)
![Армійський Dell Latitude E6430 ATG з Ручкою [Core i5] Метал Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2155981143_w217_h209_armijskij-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Latitude E6430 ATG з Європи
14*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Усилений корпус із трьох металів - технологія Tri-Metal
- Задня кришка дисплея із Алюмінія
- Усилені краї корпуса із сплаву Магнія
- Стальні петлі. Відкривається на 180 градусів
- Металева Ручка для транспортування
- Кришки портів забезпечують додатковий захист від пилу бруду і впливу погоди
- Пройшов тестування американських військових стандартів MIL-STD 810G и IP5X - захист від впливу екстримальних температур та вібрації...
- Вага 2.5 кг
- Захищений ударостійкий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- HDMI
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Витримує падіння з висоти 75 метрів !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Усилений корпус із трьох металів - технологія Tri-Metal
- Задня кришка дисплея із Алюмінія
- Усилені краї корпуса із сплаву Магнія
- Стальні петлі. Відкривається на 180 градусів
- Металева Ручка для транспортування
- Кришки портів забезпечують додатковий захист від пилу бруду і впливу погоди
- Пройшов тестування американських військових стандартів MIL-STD 810G и IP5X - захист від впливу екстримальних температур та вібрації...
- Вага 2.5 кг
- Захищений ударостійкий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- HDMI
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Витримує падіння з висоти 75 метрів !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 3320M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
- Ціна: 5 699 ₴

