![Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи [Core i7] [SSD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2115152843_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи [Core i7] [SSD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2115152845_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи [Core i7] [SSD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2115152848_w455_h430_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи [Core i7] [SSD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2115152851_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи [Core i7] [SSD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2115152842_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук HP Elitebook 840 G1 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 4600U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 1GB [до 2 GB max]/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний та строгий. Чорний та сірий матовий колір
- Надійний та легкий Корпус із Магнію та Алюмінію
- Вага 1.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу, відмінна автономність
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 4600U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 1GB [до 2 GB max]/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний та строгий. Чорний та сірий матовий колір
- Надійний та легкий Корпус із Магнію та Алюмінію
- Вага 1.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу, відмінна автономність
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.1 МГц |
| Модель процесора | 4600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Тип Клас | ультрабук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Виробник Бренд | HP |
| Відеокарта | Інтегрована |
- Ціна: 6 850 ₴

