![Ноутбук Dell Latitude E6520 [Core i7] [NVIDIA] [Усилена АКБ] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2022243306_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6520 [Core i7] [NVIDIA] [Усилена АКБ] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2022243313_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6520 [Core i7] [NVIDIA] [Усилена АКБ] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2022243352_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6520 [Core i7] [NVIDIA] [Усилена АКБ] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2022243314_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6520 [Core i7] [NVIDIA] [Усилена АКБ] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2022243311_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E6520 з Європи
15,6*/ Intel Core i5 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/ Nvidia NVS 4200M - 512 MB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Ідеальний косметичний стан
- Суцільний [метал]. Корпус із [Магнія та Алюмінія]
- Вага 2.8 кг
- Відповідає американському [військовому] стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий [антибліковий] дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA із пам'яттю Samsung
- Батерея без зносу
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Card Reader
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i5 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/ Nvidia NVS 4200M - 512 MB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Ідеальний косметичний стан
- Суцільний [метал]. Корпус із [Магнія та Алюмінія]
- Вага 2.8 кг
- Відповідає американському [військовому] стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий [антибліковий] дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA із пам'яттю Samsung
- Батерея без зносу
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Card Reader
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.7 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | 2620M |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Два жестких диска | Нет |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Интерфейсы | HDMI |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 6 499 ₴

