![Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2 [Сore i5] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991704785_w227_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2 [Сore i5] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991704796_w227_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2 [Сore i5] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991704800_w455_h430_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2 [Сore i5] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991704790_w217_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2 [Сore i5] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991704786_w217_h209_sensornij-ultrabuk-lenovo.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний Ультрабук Lenovo Carbon X1 G2
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [samsung]
- Гарний Косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.28 кг, дуже тонкий
- Міцний Корпус [вуглецеве волокно+магнієвий сплав]
- Відповідає військовим вимогам MIL-STD-810G
- Нереальна Картинка. Матова антиблікова IPS Матриця Розширення 2K WQHD [2560x1440]
- Сенсорна панель гарячих кнопок
- Вологозахисна Клавіатура
- Добра батерея. Автономність до 3 годин
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web камера
- HDMI
- 2 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [samsung]
- Гарний Косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.28 кг, дуже тонкий
- Міцний Корпус [вуглецеве волокно+магнієвий сплав]
- Відповідає військовим вимогам MIL-STD-810G
- Нереальна Картинка. Матова антиблікова IPS Матриця Розширення 2K WQHD [2560x1440]
- Сенсорна панель гарячих кнопок
- Вологозахисна Клавіатура
- Добра батерея. Автономність до 3 годин
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web камера
- HDMI
- 2 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.28 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1.9 МГц |
| Модель процессора | 4300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 2K |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ультрабук |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 8 950 ₴

