![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i5] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991640572_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i5] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991640574_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i5] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991640630_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i5] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991640576_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i5] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991640575_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Elitebook 8470p з Європи
14*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.30 GHz/
Radeon HD 7570M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Суцільний Алюмінієвий корпус
- Відповідає американським військовим стандартам
- Вага 2.1 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від RADEON на технології GDDR5
- Оригінальна батерея без зносу. Автономність до 3 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DVD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.30 GHz/
Radeon HD 7570M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Суцільний Алюмінієвий корпус
- Відповідає американським військовим стандартам
- Вага 2.1 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від RADEON на технології GDDR5
- Оригінальна батерея без зносу. Автономність до 3 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DVD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 3320M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 7570M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 5 700 ₴

