![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2052220780_w227_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2052220785_w227_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2052220790_w455_h430_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2052220788_w217_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2052220793_w217_h209_dell-precision-m4800.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M4800 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 4700MQ - 2.40 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K1100M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [новий]
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- Вага 3.2 кг
- [FULL HD] Матовий Антибліковий Дисплей
- Потужний CPU [8 ЯДЕР - 3.4 GHz]
- ДВІ ГРАФІКИ. Дискретна відеокарта [2GB] з технологією [GDDR5] пам'яттю [Samsung] на [128] шині
- НОВИЙ [SSD] диск
- БАТЕРЕЯ із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD RW
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 4700MQ - 2.40 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K1100M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [новий]
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- Вага 3.2 кг
- [FULL HD] Матовий Антибліковий Дисплей
- Потужний CPU [8 ЯДЕР - 3.4 GHz]
- ДВІ ГРАФІКИ. Дискретна відеокарта [2GB] з технологією [GDDR5] пам'яттю [Samsung] на [128] шині
- НОВИЙ [SSD] диск
- БАТЕРЕЯ із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD RW
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3.4 МГц |
| Модель процессора | 4700MQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K1100M |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 240 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Цена: 12 799 ₴

