![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991589688_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991589700_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991589718_w455_h430_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991589695_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991589697_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук Dell Latitude E7470 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 6650U - 2.20 - 3.40 GHz/ Intel IRIS 540 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 120 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Надійний корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.7 кг
- Неймовірна картинка - Глянцевий 2K IPS дисплей [2560 x 1440]
захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Швидкий SSD формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Легкий доступ до компонентів. Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної sim карти із технологією 3G, 4G
- Web камера
- Bluetooth
- Cardreader
- LAN
- Mini Display Port
- HDMI
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 6650U - 2.20 - 3.40 GHz/ Intel IRIS 540 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 120 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Надійний корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.7 кг
- Неймовірна картинка - Глянцевий 2K IPS дисплей [2560 x 1440]
захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Швидкий SSD формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Легкий доступ до компонентів. Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної sim карти із технологією 3G, 4G
- Web камера
- Bluetooth
- Cardreader
- LAN
- Mini Display Port
- HDMI
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.2 МГц |
| Модель процессора | 6650U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 2K |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ультрабук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Dell |
| Графический чипсет | Intel Iris 540 |
- Цена: 13 900 ₴

