![Сенсорний Dell Latitude 7275 M7 [4K] 512 SSD Батерея 0%зносу Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1958007318_w227_h209_sensornij-dell-latitude.jpg)
![Сенсорний Dell Latitude 7275 M7 [4K] 512 SSD Батерея 0%зносу Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1958007319_w227_h209_sensornij-dell-latitude.jpg)
![Сенсорний Dell Latitude 7275 M7 [4K] 512 SSD Батерея 0%зносу Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1958007328_w455_h430_sensornij-dell-latitude.jpg)
![Сенсорний Dell Latitude 7275 M7 [4K] 512 SSD Батерея 0%зносу Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1958007322_w217_h209_sensornij-dell-latitude.jpg)
![Сенсорний Dell Latitude 7275 M7 [4K] 512 SSD Батерея 0%зносу Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1958007321_w217_h209_sensornij-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний ноутбук планшет 2в1 Dell Latitude 7275 M7
12,5/ M7 - 6Y75 - 1.20 - 3.10 GHz/ Intel HD 515/
RAM - 8 GB [DDR4]/ SSD - 512 GB [samsung]
- Стильна та модна штучка
- Косметичний стан нового
- Вага 1.4 кг
- Зручна конструкція. Дисплей просто знімається із основи
- Надійний корпус із магнієвого сплаву і міцного скла Corning Gorilla Glass NBT
- Нереальна картинка. Дисплею UltraSharp 4K IPS UHD Розширення [3840x2160]
- SSD Диск від Samsung
- Батерея немає зносу
- Зручна клавіатура Chiclet із підсвіткою
- Пасивне охолодження. Немає вентиляторів. Безшумний
- Bluetooth
- 2 Web Камера. Фронтальна 5 Мп. Тильна 8 Мп
- 2 USB-порти Type-C
- Cardreader
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру та перехідник в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,5/ M7 - 6Y75 - 1.20 - 3.10 GHz/ Intel HD 515/
RAM - 8 GB [DDR4]/ SSD - 512 GB [samsung]
- Стильна та модна штучка
- Косметичний стан нового
- Вага 1.4 кг
- Зручна конструкція. Дисплей просто знімається із основи
- Надійний корпус із магнієвого сплаву і міцного скла Corning Gorilla Glass NBT
- Нереальна картинка. Дисплею UltraSharp 4K IPS UHD Розширення [3840x2160]
- SSD Диск від Samsung
- Батерея немає зносу
- Зручна клавіатура Chiclet із підсвіткою
- Пасивне охолодження. Немає вентиляторів. Безшумний
- Bluetooth
- 2 Web Камера. Фронтальна 5 Мп. Тильна 8 Мп
- 2 USB-порти Type-C
- Cardreader
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру та перехідник в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Трансформер |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core M |
| Частота процессора | 1.2 МГц |
| Модель процессора | 6Y75 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 12.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 515 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Устойчивость к царапинам |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | трансформер |
| Диагональ | 11'' - 12'' |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 4K |
- Цена: 14 500 ₴

