![Ноутбук HP Elitebook 8540w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1957964800_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8540w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1957964807_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8540w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1957964806_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8540w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1957964803_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8540w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1957964801_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Elitebook 8540w з Європи
15.6*/ Intel Core i7 - 720QM - 1.60 - 2.80 GHz/
Nvidia Quadro FX 880M - 1 GB
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Алюміній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 2.94 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 5 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i7 - 720QM - 1.60 - 2.80 GHz/
Nvidia Quadro FX 880M - 1 GB
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Алюміній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 2.94 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 5 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.94 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 1.6 МГц |
| Модель процессора | 720QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro FX 880M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 5 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 6 700 ₴

