![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1957883157_w227_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1957883161_w227_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1957883181_w455_h430_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1957883160_w217_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1957883162_w217_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP ZBook 17 G2 з Європи [workstation]
17,3/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD- 4600 - 1GB/
AMD FIREPRO M6100 - 2 GB - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- ІДЕАЛЬНИЙ косметичний стан
- Суцільний МЕТАЛ. Надійний Корпус із Алюмінієвого Сплаву
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 3.78 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від AMD - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Оригінальна БАТЕРЕЯ без зносу
- Легкий в Апгрейді. Є вільне місце під повноцінний 2.5
hdd або ще один ssd диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17,3/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD- 4600 - 1GB/
AMD FIREPRO M6100 - 2 GB - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- ІДЕАЛЬНИЙ косметичний стан
- Суцільний МЕТАЛ. Надійний Корпус із Алюмінієвого Сплаву
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 3.78 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від AMD - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Оригінальна БАТЕРЕЯ без зносу
- Легкий в Апгрейді. Є вільне місце під повноцінний 2.5
hdd або ще один ssd диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.78 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 4210M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 180 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Кенсингтонский замок, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Графический чипсет | AMD Fire Pro M6100 |
| Виробник Бренд | HP |
- Цена: 11 999 ₴

