![Dell Precision M4700 [Core i7 QM ] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1954570723_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 [Core i7 QM ] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1954570727_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 [Core i7 QM ] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1954570833_w455_h430_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 [Core i7 QM ] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1954570728_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 [Core i7 QM ] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1954570724_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M4700 з Європи [Робоча Станція]
15,6/ Intel Core i7 - 3740QM - 2.70 - 3.70 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Розширення [FULL HD] Матова Антиблікова Матриця
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра Батерея
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Web Камера
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також в інших комплектаціях!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 3740QM - 2.70 - 3.70 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Розширення [FULL HD] Матова Антиблікова Матриця
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра Батерея
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Web Камера
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також в інших комплектаціях!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.44 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.7 МГц |
| Модель процессора | 3740QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K1000M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Відеокарта | Дискретна |
| Процесор | Intel Core i7 |
- Цена: 9 999 ₴

