![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991567739_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991567725_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991567740_w455_h430_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991567727_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991567724_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/
Nvidia GeForce GT 720M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Захищений та Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce GT об'ємом 2GB
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- HDMI
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/
Nvidia GeForce GT 720M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Захищений та Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce GT об'ємом 2GB
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- HDMI
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1.9 МГц |
| Модель процессора | 4300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GT 720M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Устойчивость к царапинам |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
- Цена: 8 350 ₴

