![Ноутбук HP Probook 6550b [Core-i5] [HD+] [RADEON] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2155947454_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 6550b [Core-i5] [HD+] [RADEON] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2155947455_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 6550b [Core-i5] [HD+] [RADEON] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2155947463_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 6550b [Core-i5] [HD+] [RADEON] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2155947456_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 6550b [Core-i5] [HD+] [RADEON] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2155947450_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Probook 6550b з Європи
15,6*/ Intel Core i5 - 480M - 2.67 - 2.93 GHz/ Radeon HD 4500 - 512 MB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Добрий косметичний стан
- Надійний міцний корпус. Усилені петлі
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Батерея немає зносу
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Сенсорна панель гарячих кнопок
- Легкий доступ до всіх компонентів
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- COM PORT
- Cardreader
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i5 - 480M - 2.67 - 2.93 GHz/ Radeon HD 4500 - 512 MB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Добрий косметичний стан
- Надійний міцний корпус. Усилені петлі
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Батерея немає зносу
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Сенсорна панель гарячих кнопок
- Легкий доступ до всіх компонентів
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- COM PORT
- Cardreader
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.67 МГц |
| Модель процессора | 480M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Объем видеопамяти | 512 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Интерфейсы | COM-порт |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 4 999 ₴

