![Ноутбук HP Elitebook 8560w [Core i7] [NVIDIA-2 GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1904754991_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8560w [Core i7] [NVIDIA-2 GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1904754990_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8560w [Core i7] [NVIDIA-2 GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1904754997_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8560w [Core i7] [NVIDIA-2 GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1904754994_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8560w [Core i7] [NVIDIA-2 GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1904754992_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Elitebook 8560W [workstation]
15,6/ Intel Core i7 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/
Nvidia Quadro 1000M - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний надійний МЕТАЛЕВИЙ корпус із [Алюмінія і Магнія]
- Відповідає американському [військовому] стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення [FULL HD]
- Дискретна [Відеокарта - 2 Gb] із пам'яттю Hynix на 128 шині
- Батерея [немає] зносу
- [Вологозахисна] клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/
Nvidia Quadro 1000M - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний надійний МЕТАЛЕВИЙ корпус із [Алюмінія і Магнія]
- Відповідає американському [військовому] стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення [FULL HD]
- Дискретна [Відеокарта - 2 Gb] із пам'яттю Hynix на 128 шині
- Батерея [немає] зносу
- [Вологозахисна] клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.7 МГц |
| Модель процессора | 2620M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro 1000M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 7 650 ₴

