![Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи [Core i5] [RADEON] [МЕТАЛ] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1904636097_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи [Core i5] [RADEON] [МЕТАЛ] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1904636098_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи [Core i5] [RADEON] [МЕТАЛ] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1904636100_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи [Core i5] [RADEON] [МЕТАЛ] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1904636094_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи [Core i5] [RADEON] [МЕТАЛ] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1904636069_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP ProBook 4530s з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 2430M - 2.40 - 3.00 GHz/ Intel HD 3000/ RADEON HD 6490M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Простий та елегантний дизайн
- Суцільний метал по всьому периметру - Алюміній
- Висока якість збірки
- Вага 2.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від RADEON
- Батерея немає зносу. Автономність в районі 4 годин
- Вологозахищена клавіатура
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Сканер відбитка пальця
- Carderader
- Web Камера
- DWD Rom. Можна поставити шахту при потребі
- HDMI
- VGA
- 3 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 2430M - 2.40 - 3.00 GHz/ Intel HD 3000/ RADEON HD 6490M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Простий та елегантний дизайн
- Суцільний метал по всьому периметру - Алюміній
- Висока якість збірки
- Вага 2.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від RADEON
- Батерея немає зносу. Автономність в районі 4 годин
- Вологозахищена клавіатура
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Сканер відбитка пальця
- Carderader
- Web Камера
- DWD Rom. Можна поставити шахту при потребі
- HDMI
- VGA
- 3 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 2430M |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Да |
| Графический чипсет | ATI Radeon HD 6490M |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 6 300 ₴

