![Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи [Core i5 - 5 GEN] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2155893994_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи [Core i5 - 5 GEN] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2155893996_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи [Core i5 - 5 GEN] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2155893998_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи [Core i5 - 5 GEN] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2155893997_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи [Core i5 - 5 GEN] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2155893995_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 240 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 2.14 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Новий SSD диск
- Хороша автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Є вільне місце для апгрейду по RAM
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 240 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 2.14 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Новий SSD диск
- Хороша автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Є вільне місце для апгрейду по RAM
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.14 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 5300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 240 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Відеокарта | Інтегрована |
- Цена: 7 950 ₴

